קריירה

ברן

כבר מהיום הראשון בו החלה קבוצת מהנדסים קטנה להגשים את החזון ולעשות הנדסה בנגב, היה ברור שכוחה של החברה הצעירה הוא באנשיה. במהנדסים. במתכננים. באנשי התמיכה שבעורף ובאנשי השטח.

החברה צמחה לקבוצת ברן של היום, חברת ההנדסה – ניהול פרויקטים, הגדולה והמובילה בישראל על פי דירוג dun’s, תוך הקפדה על שמירת העיקרון שעובדי החברה הם המשאב העיקרי והחשוב ביותר.

מאות פרויקטים מגוונים מאפשרים ליהנות ממגוון אינסופי של אתגרים הנדסיים, אפשרויות קידום, ניוד, עניין בתעסוקה והתפתחות מקצועית. זו גם הסיבה שברן מצליחה לשמר את עובדיה לאורך שנים רבות, ולטפח את דור המנהלים והמהנדסים של העתיד במגוון ענפים.

קבוצת ברן חרטה על דיגלה ההעסקה שוויונית, מגדרית והוגנת, ומקפידה על גיוון תעסוקתי מתוך הבנה שכל עובד ועובד הוא עולם ומלואו, ואין אדם אחד הדומה למשנהו.

 במשפחת ברן מגלים סובלנות, הבנה והתאמה לצרכיהם של עובדים הזקוקים לכך. אם יש בך תעוזה, תשוקת עשייה, מצויינות אישית, מקצוענות ועבודת צוות, קבוצת ברן מזמינה אותך להצטרף ולהיות חלק ממשפחת עובדים מפרגנת, תומכת ומקדמת

20 משרות פנויות

סוג משרה: תיאום וקידום תוכניות

מרכז/ת בקרת תכנון

סוג משרה: אדמיניסטרציה

מנהלת חשבונות

סוג משרה: לורם איפסום

מנהל פרוייקטים

סוג משרה: תיאום וקידום תוכניות

מרכז/ת בקרת תכנון

סוג משרה: אדמיניסטרציה

מנהלת חשבונות

סוג משרה: לורם איפסום

מנהל פרוייקטים

14.11.2023

מרכז/ת בקרת תכנון

תיאור תפקיד:

בקרה תהליכית, תכנונית על תכניות מפורטות למגורים, תעסוקה, מסחר ותיירות המקודמות בהליכי תכנון סטאטוטוריים ואחרים, ברמה ארצית.

מעקב אחר התקדמות פעילה של התכניות וקידומן משלבי ההכנה המוקדמים ובמשך כל שלבי ההליך התכנוני.

איתור חסמים צפויים או קיימים לאישור התכנית והתראה על חסמים לביצוע התכנית המושתים בשלב התכנון ומזעורם ככל הניתן, תוך צמצום לוחות זמנים לקידום התכנון.

ניהול ועדכון שוטף של מסד נתונים הנחוץ לקיום תהליך בקרה תקין, הפקת דו"חות נדרשים, ויעול ושיפור הליך התכנון.

ריכוז פגישות מעקב תכנון, השתתפות בהם, ורישום  פרוטוקולים.

שירותים נוספים הנדרשים לבקרה, לייזום, למעקב ולקידום תכניות לפי דרישות הרשות.

דרישות:

בעל/ת תואר אקדמאי בתחום התכנון גיאוגרפיה, תכנון ערים, אדריכלות, כלכלה, מינהל עסקים, תעשייה וניהול, וניסיון מקצועי בתחום דומה.

הכרת תחום התכנון הסטטוטורי

נכונות למשרה מלאה בירושלים-חובה