פעילות

בינלאומית

ברן אינטרנשיונל היא זרוע התשתיות והייזום הבינלאומית של קבוצת ברן אשר אחראית על ביצוע פרויקטים גלובאליים, בכל ענפי הביצוע, לרבות ענפי ההנדסה האזרחית, הפיתוח, הבנייה, החקלאות, התקשורת והתעשייה.

במהלך ה-40 השנים האחרונות, הקימה ברן אינטרנשיונל פרויקטים בעשרות מדינות באפריקה, אמריקה, אירופה ואסיה. ברן אינטרנשיונל נותנת פתרון מקיף לפרויקט הכולל תכנון, רכש והקמה, תוך פיקוח, ניהול וליווי הפרויקט בשטח עד להפעלה מסחרית ומסירתו ללקוח. ברן מספקת פתרון מקיף למימון פרויקטים המבוסס על גופי מימון בנקאיים ומוסדיים. מימון פרויקטים הינו כלי המאפשר לברן אינטרנשיונל לממן פרויקטים גם במדינות מתפתחות.

יכולות ביצוע גבוהות

ברן אינטרנשיונל מספקת מענה למגוון דרישות בפרויקטים בהם היא מעורבת ומביאה לביטוי מגוון רחב של יכולות, ביניהן: מתקני מים, צנרת לאספקת מים, מתקני טיהור מים, מתקני התפלה, מפעלי אספקת מים, מפעלי טיהור שפכים,  אנרגיה ואנרגיה מתחדשת, איכות סביבה, עבודות ציבוריות, כבישים, גשרים, סכרים, עבודות בניין, הנדסה אזרחית, תקשורת, הגנת גבולות ומפעלים במגוון תעשיות.

הקמת תשתיות במדינות מתפתחות

ברן אינטרנשיונל ביצעה מאות רבות של פרויקטים בכל קצוות הגלובוס, החל ממרגלות ההימלאיה, דרך הסאוונה האפריקאית ומרכז אירופה ועד יערות האמזונס.

ברן אינטרנשיונל פועלת כיום במזרח אסיה, תאילנד, איטליה ובמספר רב של מדינות אפריקה. החברה מפתחת ובונה פרויקטי תשתית מורכבים ומתמחה בפרויקטי TURN KEY, בהם היא מספקת חבילה שלמה של שירותים, לרבות מימון הפרויקט, תכנון, קבלת אישורים והיתרים, ביצוע והפעלה.

פתרון הוליסטי

לתשתיות

קבוצת ברן רואה בפעילותה הבינלאומית שליחות שמטרתה להשפיע על רמת התשתיות בעולם. את מטרתה היא מגשימה על ידי שימוש ביכולותיה יוצאות הדופן:

הניסיון העשיר של מהנדסי ברן אינטרנשיונל, מבטיח ללקוחות תכנון יעיל ביותר, בתקופה מינימלית, בצורה חסכונית ובהתאם לתקינה הבינלאומית והמקומית. במסגרת תכנון הפרויקט, ברן אינטרנשיונל דואגת לשלב טכנולוגיות מתקדמות, על מנת להקל על הלקוח בתפעול ותחזוקת הפרויקט.

ברן אינטרנשיונל מיישמת טכנולוגיות חדישות, תוך התאמת הפתרון בצורה מיטבית ללקוח, לרבות תכנון בתלת מימד (BIM), ומודלי סופרפוזיציה מתקדמים.

ברן אינטרנשיונל נאמנה לחזון קבוצת ברן בכל הנוגע לקיימות, כפי שמתבטא בפעילויות השוטפות של החברה ובביצוע הפרויקטים. פעילות רבת השנים בשווקים העניקה לחברה ניסיון מוצלח בביצוע מגוון רחב של פרויקטים.

14.11.2023

מרכז/ת בקרת תכנון

תיאור תפקיד:

בקרה תהליכית, תכנונית על תכניות מפורטות למגורים, תעסוקה, מסחר ותיירות המקודמות בהליכי תכנון סטאטוטוריים ואחרים, ברמה ארצית.

מעקב אחר התקדמות פעילה של התכניות וקידומן משלבי ההכנה המוקדמים ובמשך כל שלבי ההליך התכנוני.

איתור חסמים צפויים או קיימים לאישור התכנית והתראה על חסמים לביצוע התכנית המושתים בשלב התכנון ומזעורם ככל הניתן, תוך צמצום לוחות זמנים לקידום התכנון.

ניהול ועדכון שוטף של מסד נתונים הנחוץ לקיום תהליך בקרה תקין, הפקת דו"חות נדרשים, ויעול ושיפור הליך התכנון.

ריכוז פגישות מעקב תכנון, השתתפות בהם, ורישום  פרוטוקולים.

שירותים נוספים הנדרשים לבקרה, לייזום, למעקב ולקידום תכניות לפי דרישות הרשות.

דרישות:

בעל/ת תואר אקדמאי בתחום התכנון גיאוגרפיה, תכנון ערים, אדריכלות, כלכלה, מינהל עסקים, תעשייה וניהול, וניסיון מקצועי בתחום דומה.

הכרת תחום התכנון הסטטוטורי

נכונות למשרה מלאה בירושלים-חובה